TESLİMAT BİLGİLERİ

 

Vermiş olduğunuz siparişleriniz için hiç bir kargo ücreti talep edilmemektedir. Tüm gönderi ücretleri, divapırlanta.com tarafından karşılanmaktadır. Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile uluslararası değerli kargo taşımacılığı yapan Ferrari Sigorta firması aracılığı ile ücretsiz gönderilmekte ve size ulaşılana kadar Diva Pırlanta güvencesi altındadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Siparişinizin durumunu, hesabım bölümünde yer alan siparişlerim sayfasından inceleyebilirsiniz.
Gönderiniz özel şık kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi ile gönderilir.
Teslim aldığınız ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almadan kargo yetkilisine teslim ediniz.
Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye teslim edilir.
Merkez Cağaloğlu ofisimize gelme imkânı olan müşterilerimiz ürünlerini elden de teslim alabilmektedirler.

İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. Stokta bulunan ürünlerimizde özel işlem ve yüzük boyu gerektirmeyen siparişlerinizi 13.00′ e kadar vermeniz durumunda aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Siparişin teslimatı, anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından yerleşim yerinin uzaklığına göre 1-2 iş günü içerisinde müşterinin siparişinde belirttiği adrese yapılır. Siparişleriniz, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, Resmi Tatil, Bayram Tatil, Özel günler dışında teslim edilmektedir. Teslimat ile ilgili diğer sorularınız için Müşteri Hizmeti Departmanı tarafından iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca stoklarımızda mevcut ürünlerimizi müşteri talebi doğrultusunda özel kurye güvencesi ile İstanbul içerisindeki tüm bölgelere aynı gün içerisinde 2-4 saat içerisinde teslim edilebilmektedir. Bu hizmetimizden yararlanmak için Diva Pırlanta Müşteri Hizmetleri Departmanımız ile iletişime geçip detaylı bilgiye ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.