GİZLİLİK VE KULLANIM ŞARTLARI

 

* Kullanım Şartları

www.divapirlanta.com’a üyelik ücretsiz olup, 18 yaşından küçük kişiler site’den alışveriş yapamazlar.
Çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz.
Divapirlanta.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca Divapirlanta.com’da geçerlidir.
Divapirlanta.com yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.
Divapirlanta.com ’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz.
Divapirlanta.com yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.
Divapirlanta.com dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir, fiyatı hatalı olan siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.
Divapirlanta.com teknik nedenlerden dolayı oluşabilecek aksama veya kesintilerden sorumlu tutulamaz.
Divapirlanta.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olursunuz.

* Gizlilik İlkemiz

Divapirlanta.com, üye olurken girdiğiniz genel kullanıcı bilgilerini (ad-soyad, e-mail, adres, telefon gibi) yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri (fiyat indirimleri ve kampanyalardan kullanıcıları haberdar etmek, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla siparişlerinizin ulaştırılması, satın aldığınız ürünlerin faturalanması gibi.) daha etkin kılmak için kullanır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde divapirlanta.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.