GARANTİ ŞARTLARI

 

Divapırlanta.com sanal mağazamızdan satın aldığınız ürünler 2 yıl boyunca, üretim hatalarına karşı Diva Pırlanta bakım garantisi altındadır.
Divapırlanta.com’dan satın aldığınız ürün/ürünler, kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek (alkol, parfüm, losyon, krem, çamaşır suyu gibi kozmetik ve temizlik ürünlerine uzun süre maruz kalma, aşırı sürtünme, çarpma ve ya benzeri durumlar sonucu oluşabilecek çizilmeler) hasarlar sonucunda, garanti kapsamı dışında kalırlar. Ürünlerin uzun süreli kullanım için alkol, parfüm, losyon, krem, çamaşır suyu gibi kozmetik ve temizlik ürünleriyle temas ettirmeyiniz.

Garanti süresi dolmuş olsa dahi Diva Pırlanta %100 Memnuniyet Garantisi ilkesi anlayışıyla, satmış olduğu ürün/ürünlerin bakımını teknik imkânlar dâhilinde, kargo bedelleri müşteriye ait olmak ve müşteri temsilcisinden onay almak kaydıyla gerçekleştirmektedir.

Kullanım hatalarını önleme ve ürün bakımı bilgileri için, ürününüzle birlikte verilen ‘Pırlanta Bilgi Kılavuzu’nu inceleyebilirsiniz.
Ürün ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için 0212 528 79 64 no’lu telefondan Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da Bize Ulaşın menüsündeki iletişim formunu doldurup gönderebilirsiniz.